Debiutujący w STD na początku tego roku duet "Karo" tworzą dwie młode, utalentowane dziewczyny: 19-letnia Agnieszka Osmałek i 23-letnia Ariadna Plaza. Już wcześniej spotykały się często na różnych koncertach i bardzo szybko zaprzyjaźniły się. Pewnego razu, zupełnie przypadkowo, znalazły się razem na scenie. Ich występ został bardzo ciepło przyjęty i to nasunęło im pomysł na utworzenie duetu.

Obie dziewczyny od dziecka marzyły o śpiewaniu i mają już za sobą pewne doświadczenia. Agnieszka drogą eliminacji dostała się na warsztaty wokalne przy warszawskim Teatrze Studio Buffo i tam przez kilka lat szkoliła swój wokal. Zdobyte umiejętności sprawdziła później występując m.in. na estradzie szczecińskiej. Arika natomiast od dziecka uczęszczała na wszelkiego rodzaju kółka i ogniska muzyczne, choć muzykę i śpiew traktowała raczej jako zabawę. Po kilku latach nauki zaczęła brać udział w konkursach, festiwalach. Przyznaje, że początki nie były łatwe, gdyż paraliżowała ją ogromna trema. Ale z występu na występ było coraz lepiej i Arika doszła do wniosku, że to jest właśnie to, czym chce się zająć.

Agnieszka jest zodiakalnym Bliźniakiem . Urodziła się w Szczecinku. Obecnie mieszka w małej miejscowości- Borne Sulinowo. Interesuje się motoryzacją, uwielbia szybką jazdę samochodem, jazdę konną i letnie sporty. Uważa się za osobę wrażliwą, otwartą i optymistycznie patrzącą w przyszłość. U ludzi ceni przebojowość, wyczucie smaku i bezinteresowność, a nie znosi obłudy i dwulicowości

Arika, to zodiakalny Rak. Urodziła się w Szklarskiej Porębie, mieszka w Borne Sulinowo. Uwielbia podróże, snowbord i wszystkie sporty zimowe. Uważa, że jest osobą uczuciową, komunikatywną, szczerą i oddaną. Nienawidzi snobizmu, u ludzi ceni szczerość i zaradność.

Swoją debiutancką płytę dziewczyny bardzo długo i rzetelnie przygotowywały. Obok wielkich przebojów Baccary z polskimi tekstam i ("Granada", "Sorry I`m. a lady", "Darling") umieściły również polskie utwory autorstwa Justyny Adamczak, z muzyką i aranżacją Marka Górskiego. Nagrań dokonano w studio Glob Records w Rogożnie Wielkopolskim.

Przy przebojach słynnej Baccary swoje pierwsze miłości przeżywało pokolenie dzisiejszych 40-latków. Duet, przygotowując ten materiał, miał nadzieję, że uwspółcześnione polskie wersje tych piosenek odżyją na nowo i przypadną do gustu również młodemu pokoleniu. Marzenia dziewczyn zaczęły się już spełniać. Płyta, mimo że niedawno ukazała się na rynku, już cieszy się ogromnym powodzeniem. Dziewczyny śpiewają o bardzo przyziemnych sprawach: miłości, tęsknocie, rozstaniach. A ich młode, delikatne głosy dodają płycie jeszcze więcej uroku i ciepła. Życzymy im powodzenia i zapraszamy na koncerty.


Kliknij aby powiększyć

Największe przeboje Baccary


Informacje Zespoły Nowości Katalog Napisz do nas