GR CD029   LOVE SYSTEM

"THE BEST OF..."

NARESZCIE JEST!!!

Długo oczekiwana płyta legendarnego zespołu Love System doczekała się PREMIERY. Na krążku znalazły się zarówno utwory o tematyce weselnej jak i znane szlagiery polskich artystów.  Krążek zawiera dodatkowo 2 teledyski , które możemy odtworzyć na komputerze.

 

 

 

GR CD028   SYSTEMATIC

"MARZENIA I SNY"

Płyta ,,Marzenia i Sny,, zespołu Systematic zawiera 14 utworów w klimatach disco o zróżnicowanym klimacie (czyli dla każdego coś miłego). Materiał powstawał ok. pół roku i ma swój charakter .Ostre brzmienie zespołu znakomicie sprawdza się w utworach zarówno dyskotekowych jak i wręcz nostalgicznych, mających autorski wręcz osobisty wydżwięk. Melodyjne i rytmiczne utwory same wpadają w ucho .

Tytułowy utwór ,,Marzenia i sny’’ znalazł się w gronie 3 najlepszych utworów Muzycznego Relaksu .

Zaproponowana Muzyka sprawdza się zarówno na dyskotekach jak i imprezach plenerowych .


 

GR CD021   SKŁADANKA

"DISCO POLO SHOW"

Disco Polo Show to rewelacyjna składanka hitów letnich , ale nie tylko .Utwór ,,Teściowo ma” stanie się na pewno przebojem wszystkich wesel i imprez okolicznościowych .Stylem nawiązuje do ostatnio popularnych ,, Żono moja” i ,,Mężu drogi mój” ale jest bardziej melodyjny i przebojowy. Wszystkie teściowe słuchając tego utworu na pewno zaleją się łzami. Utwór ,,Hej Teresa “ to następny hit tej płyty .Bardzo dynamiczny , doskonały do dyskotek , o tekście bardzo aktualnym , w dobie powszechnego używania telefonów komórkowych. Po prostu znakomity –polecamy!

Utwory Wróżki Victorii (Hawajska plaża ,Kalahari i Szalony Egipt ) Zespołu Neo Dance ( Wszyscy razem) i zespołu Szafir ( Młodości czas) to wspaniałe utwory na lato do posłuchania i potańczenia , nowocześnie zaaranżowane i świetnie wykonane.

Dla stałych fanów muzyki disco polo kilka największych przebojów tego gatunku ,np. "Polskie dziewczyny" zespołu Voyager ponadczasowy przebój Kisa Stawskiego ,,Biała mewa”.

Jesteśmy pewni ,że składanka ,, Disco Polo Show” stanie się hitem tego roku .Każdy utwór na tej płycie to po prostu przebój!!!!!!!


GR CD020  BIESIADA POLSKA NEO DANCE

 

Biesiada Polska Neo Dance - to 13 największych przebojów muzyki biesiadnej i tradycyjnej oraz 2 utwory autorskie zespołu. Utwory znajdujące się na płycie zna każdy, więc jest to znakomity album nie tylko do posłuchania , ale też do wspólnego śpiewania i zabawy. Wykonane są w nowoczesnych aranżacjach, co sprawia że są jeszcze bardziej dynamiczne i taneczne. To znakomita płyta na wspólne biesiadowanie.


GR CD018   KAPELA WUJA ZDZISIA

"THE BEST OF..."

Płyta zawiera 20 największych przebojów tego zespołu znanego z TV Polsat z teledysków takich jak: "Tramwaj", "Jadziem Panie Zielonka" czy "Słomiany wdowiec". Na życzenie fanów został wydany album z najbardziej znanymi utworami w wykonaniu Kapeli.


 


GR CD016   MAREK GASZYŃSKI , MIKOŁAJ HERTEL

"BOSSA"