Dziewczyny - Kasia i Dominika poznały się przed kilkoma laty na prywatce sylwestrowej. Od tamtej pory w miarę możliwości razem spędzają wolny czas. Dominika od najmłodszych lat miała kontakt z muzyką, brała udział w konkursach wokalnych, m.in. w Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej. Kasia próbowała swych sił w chórku kościelnym. Jednak nie dało im to wystarczającej satysfakcji, dlatego połączyły swoje siły i postanowiły stworzyć zespół. Ich dodatkową motywacją była sympatia do zespołu Tatu.

KASIA - ulubionym napojem jest cola, potrawa to spagetti, program telewizyjny: Rozmowy w toku, gazeta: Ell, pora roku to lato, kolor: niebieski, piosenkarze: Anastacia, Sting. Najwięcej problemów w szkole miała z matematyką. Gdyby miała być zwierzątkiem, byłaby leniwcem. Jest śpiochem, za najlepszą cechę charakteru uznaje swoją tolerancyjność. Marzy o zwiedzeniu Egiptu i zobaczeniu piramid. Na bezludną wyspę zabrałaby kogoś z kim nie mogłaby się nudzić. Najchętniej wydaje pieniądze na rozrywkę. Uwielbia jeździć konno, dostawać niebieskie róże. Kolor czerwony kojarzy jej się z agresją. Najchętniej odpoczywa w lesie. Pierwszą miłość przeżyła w przedszkolu-kolega miał fajne zabawki. Wchodząc do cukierni ma ochotę na .... wszystko i w dużych ilościach. Uwielbia lody śmietankowe. Ulubiona bajka z dzieciństwa to Pszczółka Maja. Kasia od razu traci humor, jak tylko widzi rachunki do zapłacenia. Nie lubi poniedziałków. Na pytanie, co kolekcjonowałaś w dzieciństwie odpowiada z rozbawieniem - siniaki i guzy. Zawsze największy kłopot ma z kupnem butów. Uważa, że ma ogromne szczęście w miłości, jest romantyczką. Nigdy nie odważyłaby się... pogłaskać krokodyla. Gdyby brała udział w konkursie z nagrodami, chciałaby wygrać dom w Pradze. Aż do znudzenia mogłaby opowiadać o górach. Według niej dobrą stroną popularności jest to, że jest się rozpoznawanym, a zła to brak prywatności. Przez cały tydzień mogłaby jeść pierogi z mięsem. Dzień zazwyczaj zaczyna od filiżanki mocnej kawy. Część garderoby, której nie lubi nosić, to czapka.

DOMINIKA - uwielbia sok bananowy i lasgne. Często ogląda Cartoon Network, czytuje Galę. Zawsze z utęsknieniem czeka na lato, lubi brązowy kolor, z piosenkarzy najbardziej ceni: Celine Dion, Beatę Kozidrak, Lionela Richie, Gabriela Fleszara. W szkole najwięcej problemów miała z fizyką i niemieckim. Dominika wstydzi się swojego bałaganiarstwa i niepunktualności. Za najlepszą swoją cechę uważa szczerość. Marzy o zwiedzeniu Brazylii- najlepiej w okresie karnawału. Najchętniej wydaje pieniądze na kosmetyki i ubrania. Na bezludną wyspę chciałaby zabrać chłopaka, znajomych, rodzinę. Bardzo lubi jeździć na rowerze. Najchętniej odpoczywa w domu. Kolor czerwony kojarzy jej się z miłością, pierwszą miłość przeżyła w podstawówce. Wchodząc do cukierni ma ochotę na ptysie, kokosanki, bezy, uwielbia też lody czekoladowe. W dzieciństwie najchętniej oglądaną bajką przez Dominikę były Smurfy. Często ma problem z kupnem spodni, butów i okularów. Jedyna rzecz, której żałuje w życiu to to, że sprawia kłopoty rodzicom. Nie lubi kłamać, ale czasem jej się zdarza. Uważa, że jest romantyczką, uwielbia kolacje przy świecach. Gdyby brała udział w konkursie z nagrodami, chciałaby wygrać wycieczkę dookoła świata. Aż do znudzenia mogłaby rozmawiać o muzyce. Zwykle stara się unikać sprzątania i zmywania naczyń. Cały tydzień bez przerwy mogłaby jeść zupę pomidorową. Na śniadania zwykle jada płatki z mlekiem. Na pytanie, której części garderoby nie lubi nosić, odpowiada-długich sukienek.