W skład zespołu wchodzą: Jacek Silski, Arkadiusz Zgoda-Giczański oraz Grzegorz Seweryn. Skład zespołu uzupełniają dwie młode, utalentowane dziewczyny, które tańczą profesjonalnie taniec towarzyski.

Jacek Silski - wokalista, karierę muzyczną rozpoczął na festiwalu piosenki żołnierskiej w Zielonej Górze wraz z Mietkiem Szcześniakiem. Przez kolejne lata kontynuował działalność artystyczną na deskach Opery Śląskiej, Kabaretu Jana Pietrzaka, Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz brał udział w Turnee prywatnych scen muzycznych z Wrocławia i Łodzi.

Wykonując na koncertach utwory z repertuaru Enrigue Iglesiasa oraz Ricky Martina udowadnia swą klasę oraz perfekcyjne przygotowanie wokalne. Jest wokalnym kameleonem, jako dziecko śpiewał piosenki Elvisa Presleya, karierę zawodową rozpoczął w operze śląskiej i tak pokochał muzykę operową. Jego idolem jest L. Pavarotti. Najbardziej lubi śpiewać arie operowe, a co najważniejsze robi to na wysokim poziomie. Śpiewał również w musicalach, nie tylko w teatrach polskich, ale także na deskach teatrów i oper Niemiec, Holandii, Szwajcarii itd. Jego idolem muzyki rozrywkowej zawsze był Julio Iglesias.

Około 5 lat temu Jacek zajął się muzyką rozrywkową, uwielbia śpiewać piosenki Toma Jonesa, a najbardziej oczywiście kawałki "latino" i chyba stąd płyta panów Iglasiasów. Ciekawostką jest fakt iż Jacek zawsze śpiewał, ale nigdy nie tańczył. Teraz pod okiem swoich nauczycieli, a raczej nauczycielek coraz lepiej rusza biodrami. Prywatnie uwielbia koty, najbardziej swoją Niki - biały dachowiec w czarne plamki na pyszczku w stylu Cindy Crowford, ale marzy o egipskich i Syjamskich kotach. Bardzo lubi domowe obiady, rzadko jada w restauracji. Jego ulubione potrawy to dobrze przyrządzone dania mięsne, najlepiej z grilla. Sam nie gotuje, woli być głodny. Mówi, że wtedy mu nie smakuje, no, prócz jajecznicy, którą przyrządza pysznie. Największe hobby to oczywiście śpiewanie. Jacek śpiewa wszędzie, w samochodzie, w wannie, przy obiedzie, czasem nawet gdy śpi. Lubi oglądać mecze i grać w piłkę nożną, lecz na to ostatnio nie starcza mu czasu. Byłby świetnym aktorem, fantastycznie naśladuje ludzi w różnych sytuacjach, najpiękniej na świecie opowiada baśnie. Ma przy tym nienaganną dykcję, a intonacją głosu potrafi przenieść słuchacza w bajkowy świat.

19-go listopada tego roku w Sztokholmie odbyła się premiera musicalu pt. "Weber Gala 2000/2001", w którym Jacek wziął udział. Przedstawienie to składa się z najpiękniejszych melodii z musicali: "Cats", "Evita", "Jezus Christ Super Star", "Upiór w Operze", "Starlight Express". Jest jazda na wrotkach, gra w piłkę, sztuczne ognie, świetlne show i jak mówi Jacek ciężka praca i dużo zabawy. Jacka można zobaczyć w jedenastu wcieleniach, m.in. gra kota i podobno do tej roli ma przepiękny kostium. Musical był wystawiany w listopadzie w największych miastach Szwecji. Teraz można go zobaczyć w około 50 miastach Niemiec, a w kwietniu w Hiszpanii i ... Polsce.

Arkadiusz Zgoda-Giczański - wokalista i tancerz. Podobnie jak Jacek pracował przez wiele lat w teatrach muzycznych. Wspólnie od 5 lat współtworzy zespół Salsa wzbogacając program koncertu o śpiew, układ choreografii oraz profesjonalny ruch sceniczny.

Grzegorz Seweryn - najmłodszy w zespole. Kompozytor, aranżer oraz instrumentalista. Student Akademii Muzycznej wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.

Ich nowa płyta przygotowana została w klimatach dance i zawiera największe przeboje Enrigue i Julio Iglesias. Nie sposób wymienić wszystkie tytuły, ale fani słynnych Iglesiasów na pewno kojarzą przeboje: "Hero", "Agua Dolce", "Bailamos", czy "Gozar La Vida". Przy tak profesjonalnie przygotowanej płycie, zawierającej olbrzymią dawkę przebojów, można się naprawdę wyśmienicie bawić. Gorąco zachęcamy!

holiday.jpg (25842 bytes)
SALSA - "Największe przeboje "

Ich nowa płyta przygotowana została w klimatach dance i zawiera największe przeboje Enrigue i Julio Iglesias. Nie sposób wymienić wszystkie tytuły, ale fani słynnych Iglesiasów na pewno kojarzą przeboje: "Hero", "Agua Dolce", "Bailamos", czy "Gozar La Vida". Przy tak profesjonalnie przygotowanej płycie, zawierającej olbrzymią dawkę przebojów, można się naprawdę wyśmienicie bawić. Gorąco zachęcamy!