Zespół istnieje od 1997 roku. Od tamtego czasu zmienił się skład. Trzon zespołu stanowią dziś: Adam Juszkiewicz oraz Krystian Kiedrzyń. Kaseta „Chcę poczuć ciebie” jest ich piątą w dorobku. Poprzednie wydania to: „Wspomnienie”, „Coment Ca-Va”, „Gina-Gina” i „Taka jak TY”. Po ostatnim wydawnictwie nastąpiła prawie dwuletnia przerwa. Współpraca w poprzednim składzie nie układała się najlepiej ze względu na brak zdyscyplinowania i brak odpowiedzialności, co spowodowało, że drogi członków zespołu rozeszły się. Tym samym Adam przejął na swoje barki obowiązki związane z tworzeniem muzyki i pisaniem tekstów. Dlatego chłopcy postanowili zacząć wszystko od nowa, w nowym, odświeżonym składzie i stworzyć nowy image grupy Blue Box. Obecnie nazwa grupy pozostaje bez zmian, poza małym wyjątkiem. W związku z tym, że nową postacią w ekipie jest Krystian, do nazwy zespołu dodane zostały pierwsze litery imion chłopców.- „Blue Box K&A”.

Na najnowszej kasecie oprócz Adama i Krystiana, gościnnie w chórkach wystąpiła Aneta.

Adam z Krystianem znają się od najmłodszych lat, wychowali się na jednym osiedlu, organizowali razem różne imprezy plenerowo-rozrywkowe, często wspólnie śpiewali na ogniskach, grilach itp. Zdecydowali się grać wspólnie, gdyż współpraca między nimi układa się bez większych problemów i zawsze potrafią rozwiązać powstałe niesnaski. Swoją pracę traktują bardzo poważnie i odpowiedzialnie, może dlatego nie narzekają na brak propozycji, jeżdżą z koncertami po całej Polsce. Marzą o tym, aby publiczność nadal chciała ich słuchać i przychodzić tak tłumnie, jak do tej pory na koncerty.

Krystian Kiedrzyń urodził się 27.listopada 1976 roku w Gryfinie, jest zodiakalnym Strzelcem. Mieszka od urodzenia w Kołbaczu koło Szczecina. Jest kawalerem, choć nie samotnym, ma narzeczoną Gosię. Jego zainteresowania to przede wszystkim sport, głównie piłka nożna, komputery, muzyka, dobre filmy. Dla podtrzymania sprawności fizycznej gra w amatorskiej drużynie „Fagus” Kołbacz (liga okręgowa). Ulubione potrawy to dania mięsne, surówki, słodycze. Ulubione napoje to coca cola i soki. Typowy luzak, lubiący dobrą zabawę. Gra na gitarze. Z zawodu- technik stylistyki meblarskiej. Za swój największy sukces uważa awans do IV Ligi Piłkarskiej z zespołem Fagus Kołbacz. Za swoje najlepsze cechy charaktery uważa: wrażliwość, uczynność, romantyczność, a wstydzi się tego że jest bardzo łakomy na słodycze. Ma w domu 2 psy, które bardzo kocha. Uwielbia kurczaki z restauracji KFC. Przyznaje, że ma słabość do szybkich samochodów. Nienawidzi obłudy i kłamstwa. U ludzi ceni szczerość i ofiarodawstwo. Nie potrafiłby żyć bez swojej dziewczyny, muzyki i sportu.

Adam Juszkiewicz to zodiakalny Byk, urodził się 27 kwietnia 1976 roku również w Gryfinie. A od urodzenia mieszka w Kołbaczu. Kawaler szukający prawdziwej miłości i tej jednej jedynej kobiety, z którą chciałby pozostać do końca życia. Zainteresowania: sport, a w szczególności kulturystyka i biegi. Od czasu do czasu dobry film, książka, towarzyskie spotkania, dobra zabawa. Specjalizuje się w pisaniu tekstów piosenek i układaniu do nich muzyki. Ulubione potrawy to dania chińskie, ryby, drób, owoce. Ulubione napoje: różnego rodzaju herbaty, soki, woda, piwo oraz dobre wino. Gra na gitarze, perkusji i klawiszach. Z zawodu jest technikiem instalacji ciepłowniczych. Za swój sukces uważa opanowanie medycyny chińskiej i oczywiście fakt, że ich muzyka znajduje ciągle nowych zwolenników. Za swoje najlepsze cechy charakteru uznaje: uczciwość, odpowiedzialność, opanowanie. Przyznaje się też, że lubi pospać. Bardzo lubi zwierzęta, ale w domu ma tylko rybki. Uwielbia sajgonki i kurczaka po chińsku. Przyznaje, że ma słabość do pięknych kobiet. Nie znosi szpanu i cwaniactwa. U ludzi ceni skromność i inteligencję. Nie potrafiłby żyć bez muzyki, sportu i koncertów.

Kaseta „Chcę poczuć Ciebie” utrzymana jest w klimacie taneczno-dancowym. Zawiera między innymi romantyczne ballady dedykowane wszystkim zakochanym, jak również kawałki dla zwolenników dyskotekowych szaleństw. Jak zawsze chłopcy pomyśleli o swoich wszystkich fanach. Warto zwrócić uwagę na utwory: „Nie widziałem dawno Cię”, „Tylko Twoje serce”, „Nie minie rok”, „Zawsze razem”.


dyskografia.gif (4294 bytes)

BLUE BOX K&A - "CHCĘ POCZUĆ CIEBIE"

Najnowsza kaseta grupy Blue Box K&A - "Chcę poczuć Ciebie" utrzymana jest w klimacie taneczno-dancowym. Zawiera między innymi romantyczne ballady dedykowane wszystkim zakochanym, jak również kawałki dla zwolenników dyskotekowych szaleństw. Warto zwrócić uwagę na utwory: "Nie widziałem dawno Cię", "Tylko Twoje serce", "Nie minie rok", czy "Zawsze razem". Doskonałe aranżacje i wokal umilą każdą chwilę!